«Квіти Ромена»

Четвертий компактдиск «Квіти Ромена» став логічним продовженням творчої роботи оркестру. Традиційно він складається з кращих взірців класичної, фолькльорної музики, шлягерів української та світової естради. Левова частина успіху залежала від солістів і вони гідно впоралися з цим завданням.

Леся Бонковська відома в Україні і як прекрасна актриса, і як чудова співачка. Справжня шляхетність та харизматичність, тонке відчуття музики і поезії – ось риси, які підштовхнули нас нагадати слухачу неповторні перлини шістдесятих-сімдесятих років минулого століття.

Філігранну техніку, неперевершений тембр продемонстрував Роман Левчак. Легкістю, розумінням стильових особливостей та високим професіоналізмом вражають його інтерпретації надскладних композицій.

Тембр цимбал – барва, яка дозволяє оркестру занурюватися у безмежний світ народних мелодій. Володимир Слупик напрочуд вдало і органічно розкрив звучання інструменту в музиці різних народів, водночас вразивши віртуозною технікою та тембровою різноманітністю.
Велика подяка і шана Лідії Остринській, Сергію Кушніруку, артистам оркестру, меценатам Михайлу Горному («Гелікон») та Генадію Радченку («Нестлє-Україна) та всім добрим людям, що спричинилися до появи у світ цього альбому.