Трояндовий цілунок

"Трояндовий цілунок" - третій диск оркестру Національного академічного українського драматичного театру ім. М.Заньковецької. Як наших шанувальників, так і слухачів, котрі вперше почують запис оркестру, ми сподіваємось певним чином заінтригувати деякими сюрпризами.

Приємною несподіванкою для львівських театралів стане знайомство зі ще однією гранню таланту Лідії Остринської, в творчій натурі якої гармонійно поєднуються і прекрасна актриса, і прекрасна співачка з неповторним оксамитовим тембром.

В якості соліста презентує себе концертмейстер нашого оркестру Тарас Івасик. Його скрипці притаманна хвилююча емоційність, виконавству - вишуканий смак, а жанрова палітра охоплює спектр від класики, фольку до джазових та естрадних композицій

Ще одним відкриттям диску мають стати українські версії світових шлягерів (1, 8, 9, 15), котрі вийшли з-під пера нашої колеги, поетеси Лариси Петрів. Вони вражають не лише надзвичайним відчуттям мелодики, але й наповнені яскравими поетичними образами.

Приємною для оркестру стала співпраця з композитором Сергієм Кушніруком, котрий не лише напрочуд вдало розкрив виконавський потенціал колективу у ряді аранжувань, але й зумисно для нас написав "Циганську фантазію" (16).

"Трояндовий цілунок" є результатом співпраці багатьох людей. Всім, хто причетний до його створення, висловлюю щиру подяку. Особисто схиляю голову перед своїми колегами, артистами оркестру національного театру ім. М.Заньковецької.

Б. Мочурад