Про нас

Оркестр Національного драматичного театру ім. М. Заньковецької - один з найкращих театральних оркестрів України. Колектив став автором багатьох концертних програм, які з незмінним успіхом презентувались як в Україні, так і за кордоном, був учасником багатьох міжнародних фестивалів. В 2009 році став лауреатом Гран-прі ІІ міжнародного фестивалю фольклору, музики та мистецтва «Подляска октава культур» в Білостоці (Польша), в 2010 році VI Міжнародного фестивалю „Plai Natal” (Молдова).

Репертуар оркестру надзвичайно різноманітний: класична музика (Вівальді, Данці, Крамарж, Моцарт, П’яцола), народні мелодії (українські, румунські, балканські, єврейські, латиноамериканські та інші.), джазові композиції и хіти світової естради.

Колектив є автором 8 компакт дисків: «Зірки в очах твоїх», «Фаворити львівських муз», «Трояндовий цілунок», «Квіти ромена», «5. Найкраще», «Спасибі музико тобі», «Творча сила», «Мелодії літньої ночі».

В 2008 році оркестр розпочав унікальний проект «Відчинилося життя», в якому в його супроводі виступають кращі незрячі виконавці України.

Оркестр складається з 22 висококваліфікованих музикантів. Може готувати програми на замовлення, відкритий до співпраці з концертними агенціями, продюсерськими центрами і солістами.